Achille Polonara’nın Yeni Adresi Belli Oldu!

Achille Polonara’nın Yeni Adresi Belli Oldu!

Achille Polonara’nın Yeni Adresi Belli Oldu!

Bitci Baskonia takımından Fenerbahçe’ye büyük umutlarla alınan Achille Polonara’nın yeni adresi belli oldu. Fenerbahçe’nin ezeli rakibi Anadolu Efes kulübünden yapılan açıklamada Polonara ile anlaşmaya varıldığı ortaya çıktı. Achille Polonora ile transfer görüşmelerine başlayan Anadolu Efes transferde anlaşmaya varıldıını açıkladı. Transfer sezonunun çok hareketli geçtiği İNG basketbol liginde Achille Polonara ismi en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor.

Oyuncu için devreye giren bir diğer kulüpte Asvel olmuştu. Asvel’in kadroya katmayı düşündüğü Achille Polonara’nın bu transfere sıcak bakmadığı ön plana çıktı. Yıldız oyuncunun gelecek yıl Anadolu Efes’te oynamak istediği ortaya çıktı Achille Polonora ile Anadolu Efes’in önümüzdeki haftalarda 1+1 yıllık sözleşme imzalaması gündemde. Bahis siteleri

Anadolu Efes Gümbür, Gümbür Geliyor!

Ergin Ataman önderliğinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Anadolu Efes yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yapmayı hedefliyor. Birçok yeni ismi kadrosuna katan Anadolu Efes’in yakın bir zaman dilimi içinde yeni transferler yapması bekleniyor. Achille Polonara ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yıldız oyuncunun Fenerbahçe’den ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe’de isteneni tam olarak veremeyen ve sürekli olarak sakatlıklarla boğuşan Polonara’nın gelecek sezonda %80 oranında Anadolu Efes forması giyeceği konuşuluyor. Anadolu Efes bu transferle birlikte transfer sezonunu noktalamayı hedefliyor. Polonara ile her türlü konuda anlaşan Anadolu Efes transferi tamamlamaya çok yakın!

Spor