Daniel-Kofi Kyereh Almanya’da Kaldı!

Daniel-Kofi Kyereh Almanya’da Kaldı!

Daniel-Kofi Kyereh Almanya’da kaldı!

Transferlerin içerisinde adı Beşiktaş ile anılan olan Saint Pauli’nin yıldız ve gözde ismi olan Daniel-Kofi Kyereh kariyerine Almanya Futbol Ligi (Bundesliga) ile beraber yoluna devam etme kararını aldı.

Beşiktaş’ın transfer gündemindee yerini almakta olan ve sosyal medya hesabından önceki günde de İstanbul içerisinden paylaşım yapmış olan Daniel-Kofi Kyereh ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor. Bahis siteleri içerisinde de gündeme oturmuş olan bu haber içerisinde Almanya 2. Ligi takımlarından olan Saint Pauli takımı içeriside forma giyen futbolcunun yeni adresi kesinleşti.

Alman basınında bulunan tüm haberlere göre; 26 yaşında olan futbolcu Freiburg ile büyük bir ölçüde anlaşmaya karar verdi. Mainz ve Stuttgart’ın da listesinde bulunan futbol oyuncusu Werder Bremen ile de görüşmüş ancak yine de transfer gerçekleşememişti.

KARİYERİNE BUNDESLİGA’DA DEVAM ETME KARARI ALDI
Freiburg Kulübü, Kyereh için 4.5 milyon Euro’yu kasasından çıkarma kararı aldı. Geçen sezon içerisinde Almanya 2. Ligi’nde 12 gol ve 10 asistlik performansı ile takımı Saint Pauli’nin yıldızlarından biri olan futbol oyuncusu, böylece kariyerine de Bundesliga’da devam etmiş olacak. Daniel-Kofi Kyereh için Werder Bremenli yönetici olan Clemens Fritz, “Onunla ciddi şekilde ilgilendik. Ama bizim için artık bitti. Transfer etmeyi çok isterdik ama oyuncu farklı bir yol seçti” açıklamalarında da bulunmuştu.

Spor