Detroit Pistons Sezona Giriş Yapılıyor

Detroit Pistons Sezona Giriş Yapılıyor

Detroit Pistons Sezona Giriş Yapılıyor

Los Angeles Clippers, 2016 yılının Haziran ayında yıldız forvet Blake Griffin’i satın aldığında, spor uzmanları, franchise’ın NBA piramidinin zirvesine geri döndüğünü ilan etti. Clippers, franchise tarihindeki en başarılı normal sezonlardan birini yeni bitirmişti. Ancak, playoffların ilk turunda Detroit Pistons tarafından süpürüldüler. Bu yıkıcı playoff kaybından sonra, Los Angeles-kasabasında çok fazla şok ve üzüntü yaşandı. Pistons bir kez daha NBA’in seçkin takımlarından biri olarak görülüyordu. 2016 yılından 2023 yılına kadar Pistons taraftarları hayal kırıklığıyla dolu bir sezon geçirdiler.

2016 Pistons Taraftarları Tarafından Özleniyor!

Görünüşe göre Los States of Detroit dışında herkes böyle düşünüyordu. Pistons, 2016 NBA Finalleri’nde Warriors tarafından beş maçta belirsiz bir şekilde yok edildi. Birçok uzman bunun Stan Van Gundy’nin takımının sonu olduğuna inanıyordu. Bu kadar güçlü bir rakibe karşı yetersiz kaldıktan sonra büyük değişiklikler yapmaları bekleniyordu. Bunun yerine, çekirdeklerini bir arada tutmayı ve potansiyel bir şampiyonluk koşusuna bakmayı seçtiler. Bu muhtemelen iyi bir fikir çünkü ilk beşleri hala ölümcül ve yıldız oyuncularını iyi bir şekilde tamamlıyor. Mariobet

Pistons Yeni Sezonda İddialı Giriş Yapıyor!

Bu sezon, geçen sezona kıyasla Pistons için çok daha hızlı bir başlangıç ​​yapmalı, taraftarlarda bunu bekliyor. Griffin, maçların kritik anlarında gol atma becerisine sahip baskın bir post oyuncusu. Aynı zamanda mükemmel bir ribauntçu ve kanattan pasör – bu, hem Andre Drummond hem de Reggie Jackson’ın bu sezon sayı atmaya odaklanmasını sağlayacak. Griffin ayrıca çaylak baş antrenör Stan Van Gundy’nin takımını her gün hazırlaması için üzerindeki baskıyı da azaltacak. Artık hazır olmayan bedenler ve zihinlerle toplu performanslarını optimize etmeye çalışmak yerine yıldız oyuncularını hazırlamaya odaklanabilir.

Reggie Jackson, bu sezonun Pistons takımında da daha büyük bir hücum rolü üstlenmeye hazır görünüyor. Detroit’te geçirdiği süre boyunca sağlamdı ama aynı zamanda geçen sezon ne kadar para kazandığı düşünüldüğünde bunalmış durumdaydı. Pek çok uzman, Jackson’ın artık takımının hücumunu taşımak zorunda olmadığı için bu yıl daha başarılı olacağına inanıyor.

Spor