Ersun Yanal Minnettarım!

Ersun Yanal Minnettarım!

Fenerbahçe’nin bir maçının devre arasında yapılan bir röportaj esnasında Fenerbahçe’nin Empoli’den kadrosuna kattığı 27 yaşındaki genç Sloven Miha Zajc, teknik direktör Ersun Yanal’dan övgü dolu sözlerle bahsetmesi dikkat çekti.

Fanatik Gazetesi’ne samimi açıklamalarda bulunan ve teknik direktörleri hakkında övgü dolu konuşan Sloven orta saha, “Hocamızın çok iyi bir teknik direktör olduğunu söylemeliyim. 2 aydır buradayım ama bu süre bile megapari giriş onun çalışma metotlarını anlamam için yeterli oldu” sözleriyle açıklamalarda bulundu.

Ayrıca içinde bulunduğu takımda Ersun Yanal’la çalıştığı ve son derece saygı çerçevesinde çalıştıkları için mutlu olduğunu belirten Zajc, ayrıca “Hocamız, hem bana çok fazla saygı duyuyor, hem de inandığını gösteriyor. O nedenle kendisine minnettarım” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’ye gelirkenki genel transfer sürecinde yaşadığı serüvenden de bahseden  Miha Zajc, “28 şampiyonluğu olan büyük bir kulübe geldim. Empoli’de çok da iyi bir dönem geçirmiyordum. Fenerbahçe’den teklif aldığımda fazla düşünmeme gerek kalmadı” şeklinde konuşurken Fenerbahçe hakkındaki olumlu düşünceleri ve yine aynı şekilde takıma olan inancı dikkatlerden kaçmadı.

Genel olarak konuşmanın sonunda bundan sonraki mücadeleleri için güzel temennilerde bulunmak isterken şu sıralar iyi bir sezon geçirmediklerini ifade eden Zajc, kalan haftalarda daha başarılı olacaklarını, ellerinden gelen çabayı göstereceklerini  ve daha güzel mücadelelere imza atacaklarını söylerken önemli olanın takım olarak her zaman iyi bir performans ortaya koymak olduğunun altını çizdi.

Spor