Fenerbahçe Beko’ya Nba’den İki İsim

Fenerbahçe Beko’ya Nba’den İki İsim

Fenerbahçe Beko’ya NBA’den İki İsim

Fenerbahçe Beko, şutör guard listesine iki yeni isim ekledi. NBA’den iki isim Fenerbahçe’de! Fenerbahçe NBA yıldızlarını hedefliyor. Bu sezon hem ligde hem de Euro League’de şampiyonluklar kazanmak isteyen Sarı-Lacivertliler, takımlarını baştan aşağı yeniden tasarladı. Sarı Lacivertliler, iki NBA yıldızıyla birlikte Dimitris Itoudis liderliğinde çalışmalarına devam ediyor.

İtalyan gazeteci Luca D’Alessandro’nun haberlerinin ardından Fenerbahçe Beko, NBA’de forma giyen Matt Thomas ve Mason Jones’u gündeme getirdi. Euro League’de iddialı bir sezon geçirmek isteyen Fenerbahçe Beko şut pozisyonunu bu iki isimle değiştireceğini hesaplıyor.

Fenerbahçe Beko’ya Yeni Şutör

Fenerbahçe Beko’nun ilgilendiği isimlerden biri de Chicago Bulls forması giyen Matt Thomas ve Los Angeles Lakers’da forma giyen Mason Jones. Mason Jones sezonun çoğunu NBA liginde geçirdi. Şutör guard rolünü oynayan Amerikalı, 1998 doğumlu ve 1.93 metre boyunda. Şu anda serbest olan Matt Thomas 27 yaşında ve 2019’dan beri NBA’de oynuyor. Fenerbahçe ile birlikte birçok takımın sımsıkı sarıldığı Amerikalı ismi 1.93 metre boyunda ve 86 kiloda.

Önümüzdeki sezona iddialı bir takımla başlamak isteyen Fenerbahçe Beko, NBA’de forma giyen Matt Thomas ve Mason Jones’u transfer etmek için canlı maç izle girişimlere başladı. Fenerbahçe Beko, Matt Thomas ve Mason Jones’u NBA’den transfer etmek istiyor. Yönetmen Dimitris Itoudis, transfer çalışmalarına devam ettiğini ve iki NBA oyuncusunun isimlerini transfer listesine eklediğini bildirdi.

Gündemde NBA’den İki İsim

İtalyan gazeteci Luca D’Alessandro’nun haberlerinin ardından Fenerbahçe Beko, NBA’de forma giyen Matt Thomas ve Mason Jones’u gündeme getirdi. Euro League’de iddialı bir sezon geçirmek isteyen Fenerbahçe Beko şut pozisyonunu bu iki isimle katkı yapmayı hedefliyor. .Bir yandan Chicago Bulls’tan Matt Thomas, diğer yandan Lakers’tan Mason Jones. Euro League’de sezonun büyük bölümünde forma giyen 24 yaşındaki basketbolcu, 2021-22 sezonunu ortalama 25,5 puanla taraftarium24 özelinde tamamladı.

Fenerbahçe Beko şampiyonluk takımı kurmaya devam ediyor. Gündemde iki yeni isim var. Fenerbahçe, Dimitris Itoudis’i takımın başına getirdi. İki Euro League şampiyonluğuna sahip deneyimli antrenörler rehberliğinde yeni sezona hazırlanıyorlar. Son olarak Nigel Hayes Davis’in transferini açıklayan Fenerbahçe Beko, gündeme iki yeni isim koydu. Matt Thomas ve Mason Jones’un Fenerbahçe’nin radarında olduğu bildiriliyor.

Spor