Kahvenin Yanında Kristal Su Bardağı

Kahvenin Yanında Kristal Su Bardağı

Bizler kahve içmeyi çok seven bir millet olarak biliniriz. Kahveyi hem içerken hem de ikram ederken büyük mutluluk duyarız. Kahvenin ve kahve içmenin zevki bu topraklar da bambaşkadır. Kahveyi bir eş ile bir dost ile içmek bambaşka bir tutkudur. Yalnızlık kahvesi ise daha başka bir tutku… Öyle bir kahve anlayışımız vardır ki birisi bize zahmet edip okkalı bir Türk kahvesi yapmışsa o kahvenin bizde 40 yıl hatırı olur. Bizler için kahve demek sohbet, muhabbet, hoşnutluk demektir. Bunlara ve sunuma dikkat ederiz.

Türk Kahvesi Sunumu

Türk kahvesi bizimle bu kadar özdeşleşmişken bu kahvenin sunumu da bize yakışır olmalıdır. Biz Türkler yaptığımız her işi özenle ve sevgiyle yapmaya bayılırız. Bu yüzden Türk kahvesi pişirirken de bu özeni unutmayız. Kahvenin yanında Türk lokumu ve soda ikram etmeyi de ihmal etmeyiz. Bu sodayı tabii yeşil soda şişesinde sunmayız. Kahve Yanı Su Bardağı kullanırız. Özel olarak https://durucrystal.com/ ‘den aldığımız Kahve Yanı Kristal Bardak ise sunumlarımıza güzellik katar. Duru Crystal de bulunan çok çeşitli kahve yanı bardaklar vardır. İsteyen düz kristal isteyenler de birçok çeşidi aşağıda ki linkten incelerek satın alabilir.

Kristal Bardak

Kristal bardak firmamızın en çok sevilen serisi olan Bohemia Kristal Renkli Renkli Kadeh çeşitli boylarıyla hem özel günlerinize eşlik eder. Hem de kahve sunumlarınıza renk katar. Kristal bardaklarımız son derece kaliteli kristal malzemeden yapılmıştır. Cam kadehlerimiz ve cam malzeme olan tüm bardaklarımız çok büyük bir özenle el işlemesi olarak satışa konulmuştur. Bardaklarımızın tüm setleri bulunmaktadır. İsterseniz 6’lı isterseniz 12’li isterseniz 18’li ya da tam takım olarak 24’lü kullanabilirsiniz.

Kahve Yanı Bardak Boyutları

Kahve yanına konulan sunum bardaklarımız ise küçük boyutlardadır. Bu boyutlar tek yudumluk olacak kadar da küçük değildir. İnsanların su ihtiyacını karşılayacak yeterli büyüklüktedir. Duru Kristal bardakları profesyonel ellerde özenle işlenen kristaller arasından seçilerek sofralarınıza ya da sunumlarınıza eşlik etmektedir.

İletişim Bilgilerimiz;

Mail: info@durucrystal.com

Telefon: 0543 899 83 94

Link; https://durucrystal.com/

Genel Kültür