Netflix Platformu Üzerinde Yer Alan Dollar Dizisi

Netflix Platformu Üzerinde Yer Alan Dollar Dizisi

Netflix Platformu Üzerinde Yer Alan Dollar Dizisi

Netflix platformu üzerinde yer alan Dollar dizisi 1 sezona ait ve aksiyon türüne ait olan bir dizidir. 8 Ağustos 2019 tarihinde yayımlanmış olan Dollar dizisini izleyicileri ve yapımcıları tarafından 16 yaş ve üzerindeki bireylerin izlemesi tavsiye ediliyor. Aksiyon haricinde romantizm ve macera dolu olan bu dizi toplamda 15 adet bölümden oluşuyor. Dizini yönetmenlik ve yapım aşamasında ise yönetmenliği Suriyeli olan Samer Berkawi‘nin gerçekleştirirken, Dollar dizisinin senaryosunu da Hisham yazmıştır. Dizinin başrollerinde ise Adel Karam ve Amel Bouchoucha isimleri yer almaktadır. Dizinin her bir bölümü ise 39 dakika ile 44 dakika arasında değişkenlik göstermektedir. Netflix’in orijinal dizisi olan Dollar, Lübnan merkezli olan bir dizidir.

Lübnan Merkezli Olan Dollar Dizisinde İşlenmiş Olan Konu Nedir

Dizi genel olarak aksiyon türüne ait olmuş olsa da aynı zamanda romantik ve macera türleri arasında da yer alıyor. Dizide bir reklam dehası olmakta olan Tarek karakterinin, yeni açılacak olan bir bankanın açılış zamanı için milyon dolarlık bir fikir bulması gerekmektedir. Tarek karakterinin aklına bir fikir canlanmaya başlar ve bu fikri de sadece CEO ile paylaşma konusuna karar verir. Ancak bazı şeyler Tarek’in umduğunun tersinde gider, işler yavaş yavaş yolundan çıkmaya başlayacaktır. Tarek ise şirkette başkan yardımcısı olan Zeina karakterinden de yolunda gitmeyen işler için şüphelenmeye başlar. Peki Tarek, her şey kontrolden çıkmadan önce bütün eksik parçaları tekrardan birleştirebilecek midir? Bu konu ve bu soru cümlesi altında çekimleri yapılan dizide her bir bölüm sürükleyici halde birbirinden maceralı geçecektir.

Dollar Dizisi Yalnızca Netflix Platformundan Mı İzlenebilir

Dollar dizisi, Netflix platformuna özel olan ve yalnızca Netflix üzerinde bulunmakta olan bir dizi serisidir Platform haricinde bir yerde bulunmayan Dollar, platform üzerinden izlenmesi için de Netflix’in resmi sitesinden üyelik ya da abonelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile izlenebilir. Bahsedilen bu işlemler ise birkaç adım sonucu talep edilen bir ücret ile tamamlanan işlemlerdir. Platform haricinde ise internet üzerinden netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile ulaşılan sayfalardan da dizi izlenilebilmektedir.

Genel Kültür