Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Fiyat İçerikleriyle Profesyonel Saç Kurutma Makineleri

En iyi saç kurutma makineleri profesyonel anlamda üretilen ve kullanılan makinelerdir. Ancak bu profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ve markaları hakkında bazı kullanıcılar çok deneyimli değillerdir.
Bu yazı içeriğinde size profesyonel olarak saç şekillendirmek ve çabuk saç kurutma özelliğiyle kullanılan en iyi saç kurutma makinelerinden bahsedeceğiz.
En iyi saç kurutma makinesi merakıyla yöneltilen cümleleri detaylı şekilde açıklayacak ve saç kurutma makinesi tavsiyeleri ile sizlere rehber olmaya çalışacağız.

saç kurutma makinesi tavsiye

En İyi 3 Saç Kurutma Makinesi Tavsiyesi

Saç kurutma makinesi seçimlerinde yol gösterecek bilgiler aktarmaya başlamadan önce zamanı olmayanlar için doğrudan pişman olmayacakları profesyonel saç kurutma makinesi tavsiye ederek bilgilendirmek istedik.
Bu listede yer alan ürünler müşteri memnuniyet oranı oldukça yüksek markalar arasından belirlenmiştir ve fiyat yarar dengesi gözetilerek sunulmaya çalışılmıştır. İyi bir saç kurutma makinesine sahip olmak isteyen, saç şekillendirmek isteyen veya hızlı saç kurutmak isteyenler için acaba dedirtmeyen alacakları marka modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi Saç Kurutma Makineleri

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (299TL)

    Turbobella hem  bilindiği üzere 2700 Watt ile piyasada bulunan  en güçlü saç kurutma makinesi olduğu için hem de Türkiye’de imal edilmesi sebebiyle fiyat performansı  olarak en ekonomik profesyonel saç kurutma makinesi olduğundan listemizin en tepesinde bulunuyor. Ayrıca ionizer özellikli Turbobella satış sonrası destek kapsamında da %100 müşterilerine memnuniyet sağladığından tercih listesinde ilk sıraya yazılması gereken saç kurutma makinesi.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Amerika’da üretilen  Dyson Supersonic saptan motorlu müthiş tasarımı ile alışılagelmiş saç kurutma makinelerinin arasından yükseliyor. Yüksek kaliteli materyalden üretilen bu teknoloji harikası cihazın tek moral bozan yönü 3 bin lira civarındaki fiyatı.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    İtalyan saç kurutma makineleri kuaförler arasında her daim önemli markalardır. Uzun yıllardır profesyonel saç kurutma makineleri üreten Parlux de yine bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ediyor. Son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu harika cihazlar son yıllarda euro kurundaki yükseliş sebebiyle 1000 liranın üzerinde satılmaya devam ediyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç Kurutma Makineleri Tercih Edilmeli

Profesyonel saç kurutma makineleri her türden malın satışı olduğu genel sanal mağazalarda ve teknoloji sitelerinde maalesef yer almıyor. Bu bahsi geçen ürünler bir tek kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların sitelerinde bulunuyor.
Piyasa da profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel saç kurutma makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal bir çok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel saç kurutma makinesi gibi satılmaya çalışılabiliyor. Eğer profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ne kadar?

saç kurutma makinesi fiyatları

Profesyonel Saç Kurutma Makineleri

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, ürün satın alırken bir derecede rehberlik yapabiliyor. Mesela piyasada 250 liranın altında profesyonel bir saç kurutma makinesi bulmak mümkün değil. Bu fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru bir tavır olur.
Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan saç kurutma makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa sahip diyemeyiz. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi rakamlara satabiliyor.
Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden çok daha uygun fiyata satılmakta. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı saç kurutma makinesi tercihinde her zaman geçerli olmuyor.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Markaları

Eğer amacınız sadece saç kurutmak ise ve çabuk kuruyan saçlarınız mevcut ise basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilir. Basit saç kurutucuları fiyat olarak oldukça avantajlıdır.
Eğer kısa saçlıysanız, saçlarınız kolay kuruyorsa sizin için en ideali ucuz bir saç kurutma makinesi almaktır.
Ancak zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel saç kurutma makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer profesyonel saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Kuaför Tip Saç Kurutma Makineleri Kaç Watt Gücünde Olmalı?

En iyi fön makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Piyasada satılan en güçlü saç kurutma makinesi 2700 watt gücündeki Turbobella ion9000’dir.
Bir çok makine üzerinde yazan 3000-4000-5000 gibi rakamlar kullanıcıları yanıltmak amacıyla yazılmaktadır. Bu ürünler model numaralarını sanki watt gücü gibi göstererek tüketicilerin gözlerini boyamaya çalışırlar.
En iyi saç kurutma makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Kuaför saç kurutma makineleri kuaför toptancılarında satılan kuaförlerin kullanımı için üretilmiş profesyonel saç kurutma makineleridir.
Amatör saç kurutucular makine belli bir ısıya ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırlar. Kuaför saç kurutma makineleri ise saatlerce çalışmak ve saç kurutma çekmek için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların saç kurutma makinelerini asla göremezsiniz. Çünkü kuaförler profesyonel ürünleri tercih ederler. Bu makalede de size muhtemelen daha önce duymadığınız kuaför tipi saç kurutma makinesi markalarından da bahsettik.

En İyi Saç Kurutma Makinesi Yorumlar

Saç kurutma makinesi hakkında yorum yapan pek çok kişi aslında birden çok makine kullanmadığı için sadece kendi kısıtlı deneyimine göre yorum yapmaktadır.
Çevreden edinilen yorumların çok da geçerli olmadığını dikkate almak gerekiyor. Çünkü sadece bir kaç marka kullanmış kullanıcıların yorumları aslında çok doğru olmayabiliyor.
Bu nedenle yazımızda size sektörde önde gelen markalardan da bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi saç kurutma makinesine ulaşabilmeniz için yardımcı olmaya çalıştık.

Moda ve Yaşam