Tanışma ve Sohbet Uygulaması NuiT

Tanışma ve sohbet uygulaması NuiT, astrolojiyi önemseyen bireyler tarafından tercih edilen bir sohbet uygulamasdır.

Diğer uygulamalara göre artı yanları:

  • Kendinizi tanımanıza ve karşınızdakiyle uyum durumunuzu gösteren bilgiler sağlar
  • Birisiyle eşleşmeden önce doğum haritası uyumluluğuna göre puanları görün

Bumble burç ile filtreleme özelliğini getirdi ama, NUiT bunun daha iyi bir versiyonudur. NUiT’deki içerik oluşturucular, çoğu için, doğum çizelgeleri, cinsiyet veya karakteristik özelliklerin önemi gibi yönlerde biriyle ne kadar iyi bağlantı kuracağınızı tahmin ederek tanışma dünyasını daha iyi bir şekilde yaşamanızı sağlayacaktır. NUiT ayrıca astroloji işaretleri dışındaki eşleşmelerdeki nüansları da açıklar. Bir eşleşmenin nasıl biri olduğunu anlamak için kullanıcıyı astrolojik içgörüleri kullanmaya teşvik eder, ancak bunu clickbaitler ile yapmaz. Oldukça sade bir şekilde bilgi almanızı sağlar.

Sola veya sağa kaydırmak yerine, herhangi birini reddetmeden veya herhangi biriyle eşleştirmeden bir profil karuselinden geçebilirsiniz. Birisi ilginizi çektiğinde, uyumluluğunuzu hesaplamak ve yıldızların romantizm, iş, maneviyat ve dostluk ile ne kadar uyumlu olduğunuz hakkında ne söylediğini görmek için aşağı kaydırabilirsiniz. Oradan, onlara bir beğeni veya mesaj göndermeye karar verebilirsiniz.

NUiT içerik oluşturucuları, queer kullanıcılarını heteronormatif tanışma uygulamalarına dönüştüren başka bir şeyi de tanıdı. Bu özellik, heteroseksüel insanları görmek veya heteroseksüel insanlar tarafından görülmek istemiyorlar. Elbette, Tinder ve OkCupid bu piyasada daha çok duyulmuştur, ancak queer bir kişi olarak paylaşılan deneyim eksikliği bir ilişkinin dinamiğini yaratamayabilir.

Gizlilik politikası: NUiT, üçüncü tarafların hedeflenen reklamlar, sahtekarlık tespiti ve diğer yasal amaçlar için çerezleri kullanmasına izin verir. Gizlilik tercihlerinizi hesabınız üzerinden yönetebilirsiniz.

Tanışma ve sohbet uygulaması NuiT ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür